wout01 Geplaatst: 23 november 2007 Delen Geplaatst: 23 november 2007 Ik heb geprobeert om een goede route te plannen m.b.v. Google Maps. Deze geeft echter altijd de beste route voor een auto op en dat zijn lange rechte stukken. Naar mijn weten kan je niet ingeven dat je een ander voertuig gebruikt dat ook langs de smalle paadjes kan. Dus probeerde ik om er wegen aan toe te voegen via 'mijn kaarten'. Dit is gelukt maar nu kan ik de wegen niet in mijn route opnemen. Zijn er mensen die dit ook al gedaan hebben en die dit probleem hebben kunnen oplossen? Link naar reactie
Gast Geplaatst: 23 november 2007 Delen Geplaatst: 23 november 2007 ik weet niet of ik je vraag volledig volg maar in plaats van Google Maps zou ik Google Earth gebruiken http://earth.google.com en dan "Add Polygon" om een route op te bouwen Link naar reactie
jurgen Geplaatst: 23 november 2007 Delen Geplaatst: 23 november 2007 Je kan toch gewoon de route vastnemen op bepaalde punten en die naar een andere weg slepen ? Zo herberekent hij het ganse boeltje. You can customize your directions by adding a destination or dragging the directions. Each time you drag your directions, you add a destination as part of the route. To drag your directions: 1. Create a set of directions. 2. Click and drag any point on the purple directions line to any location of the map. Google Maps immediately re-creates the directions on both the map and left panel and creates a destination Destination marker for the point you added. Note that Google Maps also updates the estimated travel time and distance. 3. To add additional destinations by repeating Step 2. 4. To remove a destination, right click on any of the markers on the route and choose Remove this destination. maps> Link naar reactie
wout01 Geplaatst: 23 november 2007 Auteur Delen Geplaatst: 23 november 2007 @ Jurgen Weet ik, maar als ik dit doe om een punt in de route te slepen naar een weg die ik zelf toegevoegt heb, neemt hij deze niet aan. Link naar reactie
jurgen Geplaatst: 23 november 2007 Delen Geplaatst: 23 november 2007 raar. zonet nog 'ns geprobeerd en bij mij lukt alles netjes. Ik geef een plaats in, hij zet een punt. Ik geef een 'get directions' in en hij zet nog een punt met een blauwe lijn er tussen. Ik geef een bijkomend adres in en hij zet een derde punt + een bijkomende blauwe lijn. Ik versleep mijn laatste toegevoegde adres tussen de twee andere... er wordt terug herberekend en nu krijg ik iets van punt A naar punt B over C... nice. Link naar reactie
wout01 Geplaatst: 23 november 2007 Auteur Delen Geplaatst: 23 november 2007 Ik heb zelf wegen toegevoegt aan google maps, dit kun je gebruiken als je bent ingelogd. Het zijn deze wegen die hij niet aanneemt, hij herkent het niet als een weg. Dus vraag ik me af of dit wel iets bruikbaar is... Ik neem aan dat jij een tussenpunt plaatst op een weg die google maps standaard kent? Link naar reactie
jurgen Geplaatst: 23 november 2007 Delen Geplaatst: 23 november 2007 Juste... en dan sleep ik de blauwe route een beetje tot ik een route heb die me bevalt... Link naar reactie
El Toro Rosso Geplaatst: 14 juli 2008 Delen Geplaatst: 14 juli 2008 http://www.routeyou.com Zalige site om routes te maken, te downloaden of te delen met anderen! Link naar reactie
josse Geplaatst: 14 juli 2008 Delen Geplaatst: 14 juli 2008 Dit programma heb ik ook al gebruikt. Er handig en je kan makkelijk je routes overzetten naar de verschillende Garmins/TomToms/... van deze wereld. Gebruikt om de puzzelrit van dit jaar te maken en te controleren. http://www.tyre.tk/ Link naar reactie
Derrick Geplaatst: 14 juli 2008 Delen Geplaatst: 14 juli 2008 Vind viamichelin wel goed voor routes uit te stippelen www.viamichelin.be kies je taal en starten maar. Of mappy www.mappy.be Derrick Link naar reactie
josse Geplaatst: 14 juli 2008 Delen Geplaatst: 14 juli 2008 @derrick : het is wel de bedoeling om die routes dan te kunnen delen, later aanpassen en naar je GPS/navigatie over te zetten. Dat gaat volgens mij niet lukken met die 2. Link naar reactie
nero Geplaatst: 14 juli 2008 Delen Geplaatst: 14 juli 2008 Hier een link van iamand die ongeveer met dezelfde problemen te kampen had (hm), al is het maar voor de morele steun: http://www.vespaforum.be/forum/viewtopic.php?id=94193 Groetjes, nero. Link naar reactie
Derrick Geplaatst: 14 juli 2008 Delen Geplaatst: 14 juli 2008 Youroute vind ik echt waardeloos. Link naar reactie
De Wettel Geplaatst: 15 juli 2008 Delen Geplaatst: 15 juli 2008 Kijk eens of www.bikeroutetoaster.com je niet aanstaat. Link naar reactie
Derrick Geplaatst: 15 juli 2008 Delen Geplaatst: 15 juli 2008 alveel beter. Bedankt De Wettel! Link naar reactie
MOOSE Geplaatst: 16 juli 2008 Delen Geplaatst: 16 juli 2008 voor Tomtom heeft men het programma Tyre, maar bestaat er ook zoiets in de zin van Tyre maar voor een Mio? Dank bij voorbaat Link naar reactie
El Toro Rosso Geplaatst: 16 juli 2008 Delen Geplaatst: 16 juli 2008 voor Tomtom heeft men het programma Tyre, maar bestaat er ook zoiets in de zin van Tyre maar voor een Mio?Dank bij voorbaat Jep, ik sukkel met net hetzelfde probleem, alle programma's gaan voor TomTom of Garmin, maar niet voor MIO! Iemand oplossing? Link naar reactie
josse Geplaatst: 16 juli 2008 Delen Geplaatst: 16 juli 2008 voor Tomtom heeft men het programma Tyre, maar bestaat er ook zoiets in de zin van Tyre maar voor een Mio?Dank bij voorbaat Jep, ik sukkel met net hetzelfde probleem, alle programma's gaan voor TomTom of Garmin, maar niet voor MIO! Iemand oplossing? in Tyre kun je kiezen voor 'opslaan als...' en dan kun je het bestandstype veranderen naar bv oziexplorer, GPS-exchange etc. Is dat niet bruikbaar op de Mio ? Link naar reactie
El Toro Rosso Geplaatst: 16 juli 2008 Delen Geplaatst: 16 juli 2008 Nog niet geprobeerd, heb nog nergens "Mio" tegengekomen, integenstelling met TomTom of Garmin, wat er wel telkens bijstaat. Ik weet zelfs niet hoe ik het er zou moeten opzetten ze :-) Link naar reactie
mr160 Geplaatst: 16 juli 2008 Delen Geplaatst: 16 juli 2008 Bij de Garmin krijg je MapSource: daar is een route samenstellen een kwestie van een lijntje trekken waar je ongeveer langs wilt rijden, en hij rekent uit hoe je het beste kunt rijden; als je dat lijntje langs alleen kleine weggetjes trekt, krijg je een route langs alleen kleine weggetjes... Ik heb een voorbeeldje - deze route heb ik uitgezet voor een scooterweekendje met vrienden van een paar weken geleden: http://vespa.mr10.nl/garmin/bhamrun.gdb filetje voor de Garmin Ik heb de optie 'View in Google Earth' ook gezien, maar daar maakt ie helaas nogal een zooitje van. Ook heeft MapSource nou niet echt de meest intuïtieve interface die ik op een programma gezien heb lately. Dus het klinkt heel mooi allemaal, maar ik heb zo het vermoeden dat het allemaal best nog wel beter kan dan MapSource. Link naar reactie
MOOSE Geplaatst: 16 juli 2008 Delen Geplaatst: 16 juli 2008 als ik het allemaal lees en begrijp bestaat er dus geen programma voor een Mio, d.w.z een andere GPS kopen Link naar reactie
josse Geplaatst: 16 juli 2008 Delen Geplaatst: 16 juli 2008 @MIO-gebruikers : ik heb zelf geen Mio, maar bekijk deze site eens, mogelijk is dat een piste tot een oplossing. http://www.teamklindt.dk/gpx2mioeng.htm Link naar reactie
MOOSE Geplaatst: 16 juli 2008 Delen Geplaatst: 16 juli 2008 @MIO-gebruikers : ik heb zelf geen Mio, maar bekijk deze site eens, mogelijk is dat een piste tot een oplossing.http://www.teamklindt.dk/gpx2mioeng.htm snap het niet hoor, dat programma Link naar reactie
Derrick Geplaatst: 19 juli 2008 Delen Geplaatst: 19 juli 2008 http://www.janboersma.nl/gett/help/index.html Link naar reactie
Derrick Geplaatst: 20 juli 2008 Delen Geplaatst: 20 juli 2008 http://www.routenet.be/Default.aspx Link naar reactie
Aanbevolen berichten
Gearchiveerd
Dit topic is nu gearchiveerd en gesloten voor verdere reacties.