MESTKEVER Posted August 6, 2022 Posted August 6, 2022 Blokje volledige revisie: nieuwe cilinder 50cc DR. SIP. Nieuwe keerringen dichtingen enz. Nieuwe carburator 16:10 Dellorto sproeier 52. Goeie compressie. Benzine toevoer is ok. Geen vacuum probleem. Volledig nieuwe ontsteking SIP. Al verschillende sproeiers geprobeerd zonder verschil. Motor slaat goed aan als hij koud is. maar slaat af na honderd meter rijden. Bij directe controle na het stilvallen blijkt de ontsteking OK. Iemand een idee. Ben ten einde raad.
nero Posted August 6, 2022 Posted August 6, 2022 Gaatje ontluchting benzinetank verstopt (probeer eens met de benzine stop los te rijden). Problemen met de vlotter of de benzinedarm te lang waardoor hij toeknijpt bij montage van de tank (inkorten en goed ontluchten). De carburator onvoldoende gereinigd. De afstand van de elektroden van de bougie is te groot (naar 0.60mm brengen). Groetjes, nero. 1
Niels_1977 Posted August 7, 2022 Posted August 7, 2022 Ik zou ook zeggen eerste check; vuil in carburateur, lucht in benzineslang of benzineslang te lang, als dat het niet is verder zoeken, maar zijn de eerste verdachten.
MESTKEVER Posted August 7, 2022 Author Posted August 7, 2022 Wat is de beste manier om te ontluchten?? 12 uren geleden, nero zei: Gaatje ontluchting benzinetank verstopt (probeer eens met de benzine stop los te rijden). Problemen met de vlotter of de benzinedarm te lang waardoor hij toeknijpt bij montage van de tank (inkorten en goed ontluchten). De carburator onvoldoende gereinigd. De afstand van de elektroden van de bougie is te groot (naar 0.60mm brengen). Groetjes, nero. Wat is de beste manier om te ontluchten
MESTKEVER Posted August 7, 2022 Author Posted August 7, 2022 Er zit een nieuwe carb op. Gaatje in dop is vrijgemaakt, slang al iets ingekort. Wat is de beste manier om te ontluchten?? Dellorto 16/10
Niels_1977 Posted August 7, 2022 Posted August 7, 2022 Ik sluit meestal een metalen benzine koppeling aan de slang tpv carburateur. (slang losgekoppeld van carb) Dan daar een tweede stuk benzineslang aan koppelen, die in reserve benzinetank gaat die op de grond naast scooter staat, dan benzine kraan open. Liefst met doorzichtige benzineslang, dan kan je de luchtbellen er doorheen zien lopen.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now