-
Content Count
28 -
Joined
-
Last visited
-
slechte massa op uw achterlicht is bij een auto ook zo
-
let op als je de koppeling losmaakt dat die halvemaan spie niet in de karter valt anders heb je ineens een revisie
-
vriendelijk zijn ze niet en ze zullen u niet helpen wat heb je nodig ik ben ook van Gent
-
sorry ik was nog zover niet stonden nog wat onder
-
slagschroevendraaier
-
sproeier niet aangepast heb ik vele jaren geleden ook al eens had
-
dat klopt 1,5 toeren anders valse lucht je moet er niet aan twijfelen
-
en dat allemaal voor 22€ je kan het er niet zelf voor maken
-
meestal als de spie het begeven heeft is er al iets mis met de as of de koppeling , dat gaat niet zomaar stuk (ik spreek wel van ondervinding op mijn werk)
-
ik heb ook eentje aangepast op maat steken in een bankschroef en met een lammellen schijf geschuurd tot de bekken van de bankschroef, het ging want een halve maan spie sturen ze niet op bij sip
-
juist maar dan past het deurtje niet meer, het is niet veel maar het sleept
-
dat is de meest voor de hand liggende oplossing maar een die ik liever niet doe wegens trillingen en koeling problemen, misschien aangepaste deurtjes te verkrijgen?
-
hallo na het veranderen van mijn ontsteking is mijn vliegwiel iets breder uitgevallen dan normaal (6mm) en na een jaar rondgereden te hebben zonder motordeksel kwam ik het weer tegen in mijn garage en ik paste het eens Nu sleept het deksel tegen de motor , zijn er nog die dat hebben en welke oplossingen hebben jullie er voor ( ik denk niet dat ik de eenige ben Laat jullie maar eens gaan Nico