Jump to content
Vespaforum.be

Malko

Members
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Malko

  1. Ok hier ben ik al wel mee geholpen. Bedankt!
  2. Hey Nero, ik zou er toch graag een koplamp ring op hebben. Had daarom deze ook via vespa garage besteld. Ervan uitgaande dat het geen goedkope namaak is. Met welk model ruil ik hem best in dan?
  3. Hallo vespa liefhebbers, Ik heb een v50 lusso en zou er een chrome afwerking rond de koplamp willen. Heb deze besteld op de vespa garage maar blijkt veel te klein te zijn (zie foto). Zou het kunnen dat er ooit een ander stuur op mijn vespa geplaatst is? Alvast bedankt! (Foto van gele vespa is hoe ik het zou willen)
  4. Hey Daan. Ik krijg de kabel er langs geen van beide kanten door. Kan het zijn dat ik nog iets moet demonteren?
  5. Erg bedankt Daan! Ik begin eraan zodra ik de nieuwe kabel heb.
  6. Thanks Vespaciao! 😁
  7. Hallo, De gaskabel van mijn V50L is gebroken in de koplamp Heeft iemand hier ervaring mee? Ik heb een nieuwe besteld maar weet niet goed hoe eraan te beginnen om hem te herstellen. Alvast bedankt
  8. Hallo iedereen, Ik hoop hier info te verkrijgen indien nodig ivm mijn Vespa. Een 50Lusso van 1972 geïmporteerd vanuit Puglia Alvast bedankt
×
×
  • Create New...